• Gimnazjum
    Gimnazjum
  • Gimnazjum
    Gimnazjum
  • Gimnazjum
    Gimnazjum

Sekretariat: (74) 8371481

Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017

 

 

 

 

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Podczas uroczystości odbyło się wręczenie nagród oraz pożegnanie absolwentów ostatnich klas.

 

 

 

 

 

Naszym najlepszym uczniom, wyróżniającym się  bardzo dobrymi wynikami w nauce i wzorowym  zachowaniem wręczono Nagrody Burmistrza, ich rodzicom - listy gratulacyjne. Nagrody takie otrzymały uczennice: Magdalena Pawlak, Kl. III a, Alicja Musiał, Kl. III a, Anna Szady, Kl. III a, Aleksandra Ścigała, Kl. I c. Ponadto wręczone zostały również  Nagrody Specjalne Burmistrza, otrzymali je uczniowie:  Anna Letniowska, Kl. II a,  za wybitne osiągnięcia sportowe oraz Tomasz Opiela, kl. II a, za sukcesy modelarskie.