• Gimnazjum
    Gimnazjum
  • Gimnazjum
    Gimnazjum
  • Gimnazjum
    Gimnazjum

Sekretariat: (74) 8371481

  Piknik Rodzinny  2017

 

 

 Kolejny raz wspólnie z Urzędem Miasta i Miejskim Ośrodkiem Kultury  w Piławie Górnej, uczniowie, rodzice i nauczyciele Gimnazjum przygotowali Piknik Rodzinny przed stadionem miejskim.

 

 

 Piękne słońce, wspaniały humor, mnóstwo atrakcji i ogromne zaangażowanie Organizatorów sprawiło, że niedzielne popołudnie mieszkańcy Piławy Górnej spędzili z nami.

 

 

 

 Przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych stoisk dla podniebienia:  sprzedaż frytek, bigos, „Szafa marzeń”, kawa , herbata i ciasto, malowanie twarzy i czesanie fryzur, jak również świeżo wyciskane soki.

 

 

 

Dla ducha odbywała się loteria fantowa, oferowaliśmy także ręcznie wykonane maskotki przez uczennice gimnazjum. Młodzież szkolna wraz z chętnymi osobami zatańczyli wspólnie „Belgijkę”, Natalia i Martyna zaśpiewały piosenkę Bruno Marsa, a klasa Ib fenomenalnie wykonała utwór „Oczy zielone” przy ogromnym aplauzie publiczności.

 

Podczas Pikniku w ramach podsumowania programu ekologicznego  współfinansowanego przez WFOŚiGW we Wrocławiu oraz przy udziale finansowym Gminy Piława Górna , młodzież propagowała hasło programu  „Bądź odpowiedzialny za swoje zwierzęta!” roznosząc ulotki informacyjne. Wręczono także nagrody w konkursie fotograficznym „ Mój czworonożny przyjaciel”,  który był elementem programu.

 

 

Animatorzy zaproszeni przez MOK zabawiali dzieci  ciekawymi konkursami, a maluchy korzystały także   z dmuchanego zamku i trampoliny, które były ufundowane przez panią Burmistrz Zuzannę Bielawską oraz Radnych Miasta Piława Górna.

 

 

 

 

Piknik Rodzinny stał się tradycją naszego Gimnazjum , cieszymy się, że możemy współpracować z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Urzędem Miasta i efektem tej współpracy jest wspaniała zabawa dla wszystkich.

 

Edyta Lisowska